Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

MFK Slovan Giraltovce – FK Slavoj Trebišov 1:1

Jarná nepriestrelnosť skončila, neporaziteľnosť pokračuje. Po 341 minútach odohraných na jar Jakub Giertl musel vyťahovať loptu zo svojej siete, v konečnom zúčtovaní si však z Giraltoviec nesieme ďalší bod.

Vstup do zápasu sa z našej strany celkom vydaril, dostávali sme sa do šancí, domácich dvakrát zachránila žrď a raz aj rozhodca, ktorý neuznal gól našich. Giraltovčania sa však osmelili a v 41. minúte sa Pankuch hlavou presadil po rohovom kope. Tým ukončil sériu bez inkasovaného gólu, ktorú sme ťahali od začiatku jarnej časti. Vo futbale sú však najdôležitejšie body a o tie sa naši v druhom polčase urputne snažili. Súpera dostali pod tlak a to sa im vyplatilo v 61. minúte keď sa taktiež hlavičkou po štandardnej situácii presadil Peter Šuľák. Viac gólov už tento zápas nepriniesol a tak sa body delili. Dôležitým faktom je, že sme sa posunuli už na štrnáste miesto, pred béčko Prešova, ktoré má však k dobru zajtrajší zápas v Pušovciach. S napätím budeme sledovať aj večerné stretnutie medzi Moldavou a Veľkými Revišťami.

MFK Slovan Giraltovce – FK Slavoj Trebišov 1:1 (1:0)

Góly: 41. Pankuch – 61. Šuľák

Rozhodoval: Erik Anguš, ŽK: 67. Roba, 88. Cigán – 67. Jacko

Diváci: 250

MFK Slovan Giraltovce: Sobek – Roba, Tomko, Digoň, Čabala, Pankuch (79. Tyč), Vojta, Dzurjuv, Gdovin (87. Cigán),Čurlík, Lukáč (Nevyužití náhradníci: Cauner, Kuriplach, Štefanik)

Slavoj Trebišov: Giertl – Šuľák, Osmanović (83. Koshka), Olah, Dragula, Mujković (90. Bandoľa), Opiela, Capko, Junior, Jacko, Ruskovský (Nepoužití náhradníci: Pačuta, Šimko, Hirko, Lechman, Kolbas)

Pridať komentár