Na domácej pôde ostávame nezdolaní

V sobotu 24.augusta odohrali naši dorastenci ďalšie majstrovské zápasy. Proti Janočko Academy Košice sa nám darilo a oba kolektívy bodovali naplno.

Starší dorastenci odštartovali zápas výborne, keď sme sa už v 12.minúte dostali do vedenia. Zoči – voči hosťujúcemu brankárovi nezaváhal Jozef Boberský – 1:0. Takmer identický gól padol v 18.minúte a opäť sa oň postaral Boberský – 2:0. Hralo sa prakticky na jednu bránu a po polhodine hry sme viedli už rozdielom triedy. Úspešným strelcom bol Patrik Hreha – 3:0. Obraz hry sa nezmenil ani v 2.polčase a naši naďalej ovládali dianie na ihrisku. V 48.minúte skompletizoval svoj hetrik Boberský – 4:0. Košičanom sa však hneď vzápätí podarilo znížiť – 4:1. Inkasovaný gól nás nerozhodil a v rozpätí 4 minút sme strelili ďalšie 2 góly, v 54.minúte Richard Škodi – 5:1 a pri chuti hrajúci Boberský upravil už na 6:1. Hostia boli v útoku maximálne efektívni a v 68.minúte korigovali na 6:2. Posledné slovo v zápase však mali naši futbalisti, na konečných 7:2 uzatváral svojím štvrtým gólom v sezóne Vladimír Rusnák.

Slavoj Trebišov U19 🆚 Janočko Academy U19 7:2 (3:0)

Góly: 4x Boberský, Hreha, Škodi, Rusnák

Zostava Slavoja: Dziak – Čerňák (65.Tomáš), Béreš, Rigo, Husár (46.Kučma), Rusnák, Doboš, Boberský (70.Beca), Škodi (65.Ižo), Hreha, Pavelka (46.Kopas)

V zápase mladších dorastencov boli favoritom hosťujúci futbalisti, ktorí doposiaľ neokúsili trpkosť prehry. Naši chlapci však zodpovedným výkonom vyvrátili papierové prognózy. O prvý gól zápasu sa postaral v 31.minúte Sebastián Toth, keď na dvakrát dokázal dopraviť loptu do košickej brány – 1:0. V 34.minúte sa po faule na Urbánka pískal pokutový kop v prospech nášho tímu. Ten bezpečne premenil Samuel Kaňuch a vyhrávali sme o 2 góly – 2:0. Po výbornom výkone v prvom polčase sme na jeho konci viedli 2:0. V tom druhom Košičania ukázali svoju kvalitu a boli lepším tímom na ihrisku. V 60.minúte znížil na 1:2 Jakub Janočko. Bojovnosťou sme však náporu hostí odolali a cenné 3 body tak zostali doma!

Slavoj Trebišov U17 🆚 Janočko Academy U17 2:1 (2:0)

Góly: Toth, Kaňuch (11m)

Zostava Slavoja: Belej – Rudik, Lajčiak, Popeláš (64.Polák), Toth (80.Rác), Urbánek, Halkai, Lietavec (64.Doboš), Kaňuch, Migaľ (71.Bodnár), Pinta

Všetkých fanúšikov srdečne pozývame na najbližšie majstrovské zápasy dorastencov, už v stredu 28.augusta o 15:00 a o 17:15 si doma zmeriame sily so susedným Vranovom nad Topľou.