Proti Komárnu sme nezabodovali

V 24. kole druhej ligy sme na domácom štadióne hostili tretí celok súťaže – KFC Komárno.

Vstup do zápasu bol z našej strany nevydarený a hostia nás svojím aktívnym napádaním dostávali pod veľký tlak. Už v druhej minúte sa na Dlubáča rútil Meszáros, náš gólman mu však v poslednej chvíli dokázal loptu uchmatnúť a zabránil tak rýchlemu otváraciemu gólu. Na opačnej strane sa z ojedinelej akcie snažil presadiť Gáll, rozvlnil však iba bočnú sieť. Tlak Komárna neutíchal, rodila sa šanca za šancou a len s vypätím všetkých síl sme ustáli tieto krušné chvíle. Hra sa postupom času viac vyrovnala, avšak smerom dopredu sme boli takmer neškodní. Úvodné dejstvo sa tak skončilo bez gólov. Do druhého polčasu sme vstúpili s jednou zmenou, Kovalčina nahradil Bajtoš, ktorý oživil dianie na ihrisku. Hostia však potvrdili najlepšiu obranu v súťaži a so všetkými našimi náznakmi si hravo poradili. Aj napriek tomu, že v ofenzíve už neboli tak nebezpeční ako v prvom polčase, predsa len sa dokázali gólovo presadiť. V 73. minúte po nedorozumení Dlubáča so Špakom chtiac-nechtiac otvoril skóre stretnutia striedajúci Bayemi – 0:1. Do konca zápasu sme už bránu Brédu neohrozili a Komárnu sme tak podľahli najtesnejším výsledkom 0:1.

Slavoj Trebišov – KFC Komárno 0:1 (0:0)

Gól: 73. Bayemi

Zostava Slavoj Trebišov: Dlubáč – Sova (72. Sydorenko), Jenat, Špak, Ilinjo, Sitarčík (77. Vaľovčin), Begala, Danko, Kolesár P., Gáll, Kovalčin (46. Bajtoš)

V najbližšom kole sa predstavíme v Košickej futbalovej aréne, a to v sobotu 15. apríla od 16:00 proti domácemu FC Košice.