Remíza v Bardejove

Kvôli stále prebiehajúcej rekonštrukcii našej hlavnej tribúny sme aj tretí zápas sezóny odohrali na súperovom ihrisku. Do Bardejova sme cestovali s cieľom bodovať.

Všetko podstatné sa odohralo v prvých 10 minútach hry. Najprv sa domáci futbalisti v 8.minúte po zaváhaní Korijkova dostali do vedenia zásluhou Dávida Belunka – 1:0. Naši ale zareagovali okamžite a hneď z následného útoku vyrovnali. Po centri Jána Nováka sa presadil mladý Patrik Chovan – 1:1. V ostatných minútach prvého polčasu sme mali miernu prevahu, ale bez vážnejších gólových príležitostí. V druhom polčase sa hra prelievala zo strany na stranu s množstvom osobných súbojov, ale ani jeden z tímov si nevypracoval žiadnu gólovú šancu. Po 90 minútach tak na ukazovateli skóre svietil zaslúžený stav 1:1.

Po troch vonkajších zápasoch tak máme na konte 2 body a okupujeme aktuálne 12.miesto tabuľky. Najbližší zápas odohráme v nedeľu 11.augusta o 10:30, keď pod Dubňom nastúpime proti rezerve Žiliny.

Partizán Bardejov BŠK – Slavoj Trebišov 1:1 (1:1)
Góly: 8.Belunek – 10. Chovan.
Zostava Slavoj Trebišov: Leško – Korijkov, Kražel, Ilinjo, Barbosa (71. Matić), Zsigmond, Cicman (C), Hirjak, Harvila, Chovan (66. Tóth), Novák (74. Jano).