Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

S Interom ďalšia tesná prehra

V 11.kole II.futbalovej ligy sa trebišovskí futbalisti predstavili na umelej tráve v Stupave. Naším súperom bol FK Inter Bratislava.

Po úvodných 10 kolách novovytvorenej druhej ligy okupovali futbalisti Slavoja prvú nezostupovú priečku s 12 bodmi. Domácich priaznivcov potešili najmä v predošlom kole, keď na domácej pôde zdolali silný Poprad.

Interisti mali na svojom konte po úvodnej tretine súťaže iba o bod viac a boli na 11.mieste druholigového pelotónu. Doma sú však nesmierne silní, keď v doterajšom priebehu zvíťazili vo všetkých 4 predchádzajúcich domácich zápasoch a bodovať naplno chceli aj proti Trebišovu.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Úvod zápasu patril domácim hráčom. V 6.minúte sa pred odkrytou bránou ocitol Prekop, ale našťastie neskoróval. Po rohovom kope sa do šance dostal domáci Štrba, taktiež to však gólom neskončilo. Až v 25.minúte prišla smolná situácia pre náš Slavoj, keď hlavička Jaroslava Kolbasa skončila vo vlastnej sieti. Žlto-čierni si do polčasu ešte vypracovali niekoľko sľubných šancí, ale pozorný Giertl ďalšiu loptu za svoj chrbát nepustil.

V 2.polčase sa naši futbalisti osmelili a boli nebezpečnejší aj smerom dopredu. Vytúžený vyrovnávajúci gól to ale neprinieslo a Trebišovčania ani zo šiesteho zápasu z ihriska súpera neberú žiaden bod. Domáci futbalisti sa v pozápasových rozhovoroch vyjadrili, že Trebišov bol pre nich zatiaľ najťažším súperom, hra zo zabezpečenej obrany s rýchlymi brejkmi však ani tentokrát úspech nepriniesla. Treba dúfať, že šťastie sa ku nám prikloní už v najbližšom zápase, ktorý odohráme na ihrisku poslednej rezervy Podbrezovej.

Pridať komentár