Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Spolupráca so Základnou školou sv.Juraja

Dnešný deň nám prináša ešte silnejšie a stabilnejšie partnerstvo medzi klubom SLAVOJ TREBIŠOV a Základnou školou sv.Juraja na Gorkého ulici.

Za prítomnosti zástupcov školy, riaditeľa Mgr. Martina Uporského, Mgr. Jaroslava Capka a predstaviteľov klubu SLAVOJ Trebišov, prezidenta Eduarda Janoška, športového riaditeľa Mgr. Martina Čizmára sme dnes urobili výrazný krok vpred pre našu mládež.

Táto spolupráca má dlhoročnú tradíciu, ale dnešným dňom ju posúvame na iný level. Nádejným športovcom, ale aj novým žiakom, ktorí navštevujú a budú navštevovať školu ponúkame množstvo výhod.

Deti majú športovú prípravu už od 1.ročníka. Po príchode do školy majú všetko plnohodnotne zabezpečené. Plnohodnotný servis aj po stránke stravovacej – do školskej jedálne môžu chodiť po tréningovej jednotke, na desiate.

Po vyučovaní sa tréningy uskutočňujú na vynovených športoviskách v areáli školy. Deti tak nemusia chodiť mimo školy a presúvať sa po meste. Všetko majú pod jednou strechou. V najbližšom čase zrekonštruovaný bazén bude plnohodnotným regeneračným miestom.

Náš spoločný cieľ je dnešným dňom jasný.

Martin Čižmár / Športový riaditeľ SLAVOJ Trebišov /

„Vytvoriť deťom maximálny komfort na vzdelávanie a po športovej stránke im dať kvalitné materiálne zázemie s profesionálným prístupom a odbornosťou pod záštitou p.Mgr. Jaroslava Capka, ktorý v klube posobí aj ako šéftréner mládeže v rámci Útvaru talentovanej mládeže a v škole ma na starosti aj športovú prípravu detí – telesnú výchovu na všetkých stupňoch vzdelávania. Škola už dnes patrí po tejto stránke podľa môjho úsudku k jedným z najlepších v meste, vďaka polohe, servisu a športovému komfortu, ktoré ponúka budúcim žiakom tejto školy. Netreba zabúdať aj na prácu, úsilie a prínos pre túto školu v osobe riaditeľa školy p. Mgr. Martina Uporského. A preto si myslím ,že Cirkevná škola sv. Juraja na ulici Gorkého aj vďaka tejto spolupráci bude patriť medzi vyhľadávane základné školy v našom meste a naším spoločným cieľom sú: spokojné deti, rodičia a kvalitná práca v škole, či po stránke vzdelávacej, ale aj tej športovej. Sme na dobrej ceste k tomu, aby sme sa kvalitou priblížili k ostatným väčším krajským mestám.“

Slavoj Trebišov💛💙❤️⚽️ Základná škola sv.Juraja = PARTNERSTVO❤️TEAM

Ďakujeme💛💙⚽️
SLAVOJ Trebišov

 

 

Pridať komentár