Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Tesná prehra v Komárne

Už pred záverečným kolom II. futbalovej ligy bolo zrejmé, že sa nášmu kolektívu aj napriek zlepšeným výkonom v jarnej časti nepodarí prebojovať sa na 12.miesto, zaručujúce záchranu v súťaži.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Do posledného zápasu sezóny sme však nastupovali s odhodlaním podať čo najlepší výkon a na pôde silného Komárna získať nejaký ten bodík. Úvod stretnutia nám však absolútne nevyšiel. Už v 14.minúte sme po ruke Nikolića čelili pokutovému kopu, ktorý najlepší strelec ligy Samir Nurković pohodlne premenil – 1:0. V 25.minúte sa aj s poriadnou dávkou šťastia opäť presadil Nurković a favorit zápasu viedol už o 2 góly – 2:0. Vo zvyšnom čase prvého polčasu sme sa pokúšali o strelenie kontaktného gólu, no domáca defenzíva bola pozorná.

Zle – nedobre to s nami vyzeralo hneď na začiatku druhého dejstva, keď už od 51.minúty sme hrali iba s 10 hráčmi. Červenú kartu od hlavného rozhodcu Papuču videl náš obranca Vladimír Kražel. Paradoxne nás tento moment naštartoval a po hodine hry sa striedajúcemu Armenovi Hovhannisyanovi podarilo skórovať – 2:1. Po rohovom kope Nováka nedal najmenšiu šancu domácemu gólmanovi Leckéšimu. V dlhom oslabení sa nám už vyrovnávajúci gól streliť nepodarilo a v Komárne sme tak tesne prehrali.

Sezónu sme so ziskom 30 bodov a bilanciou 8 výhier – 6 remíz – 16 prehier ukončili na 13.mieste, teda prvej zostupovej priečke. Všetkým fanúšikom ďakujeme za podporu počas celej sezóny!

KFC Komárno – Slavoj Trebišov 2:1 (2:0)
Zostava Slavoj Trebišov : E. Kolbas – Vojtovič, Kražel, Špak, Begala (90. Starosta), J. Kolbas (C), Nikolić, Barbosa (74. Zajac), Novák, Trusa (58. Hovhannisyan), P. Kolesár.

Pridať komentár