Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

TJ Veľké Revištia – FK Slavoj Trebišov 0:0

Z Veľkých Revíšť si nesieme bod za bezgólovú remízu. Nie každý s ním bude spokojný, ale aj jeden bod je momentálne dobrý.

 Domáci chceli na od začiatku ukázať kto je na ihrisku pánom a vypracovali si pár šancí, tie však nevyužili a od tejto chvíle boli aktívnejší hráči Slavoja. Problémom bolo nepresné alebo nedôrazné zakončenie. Možno aj z toho pramenila nervozita a rozhodca sa nebál krotiť ju aj kartami. Najnebezpečnejšími momentmi z našej strany boli hlavička Juniora, ktorá ale našla len náruč brankára a šanca po signále z priameho kopu, keď bola v poslednej chvíli zablokovaná strela Pavla Ruskovského.

Tímy si tak zopakovali výsledok zo stretnutia hraného na jeseň, keď sa taktiež rozišli bez gólov a s jedným bodom. Môže nás tešiť aspoň fakt, že po sobotňajšej remíze Moldavy s Bardejovskou Novou Vsou a chvíľkovom prepade Slavoja na chvost tabuľky sme opäť pred Moldavou s bodovým náskokom. Prehralo aj béčko Prešova, na ktoré momentálne strácame tri body.

Veľmi dôležité bude ďalšie kolo, keď my privítame v nedeľu Moldavu a 15-bodový Prešov si zmeria sily s 18-bodovým Sabinovom. Takže v prípade nášho víťazstva by sme sa nie len odpútali od Moldavy, ale aj by sme znížili náskok jedného z už spomínaných mužstiev pred nami. V prípade ich remízy na obe.

TJ Veľké Revištia – FK Slavoj Trebišov 0:0

Rozhodoval: Vladimír Michalik, ŽK: 13. Chedryk, 29. Bilyy – 22. Lechman, 70. Kulich, 89. Ruskovský

Diváci: 300

TJ Veľké Revištia: Holienčin – Gomboš, Slinčák, Smoľák, Devečka, Paulovčák, Chedryk, Dragaj, Majoroš (37. Chýrik), Bilyy, Vahin (Nepoužití náhradníci: Kostovčik, Mindžák, Ónody)

Slavoj Trebišov: Giertl – Šuľák, Osmanović,Capko, Lechman (61. Dragula), Jacko, Mujković (86. Krochta), Opiela, Kulich, Junior, Ruskovský (Nepoužití náhradníci: Pačuta, Šimko, Hirko, Olah, Kolbas)

Tabuľka III.ligy Východ po 18.kole:

po 18 kole

Zdroj: futbalnet.sk

 

 

Pridať komentár