V Podbrezovej sme neuspeli

Ani v 9.zápase sezóny sa nám nepodarilo zabodovať naplno a na ihrisku exfortunaligistu z Podbrezovej sme prehrali rozdielom triedy.

Lepší vstup do zápasu mali naši futbalisti, keď v 9.minúte Novák ohrozil hosťujúceho brankára Maceja. Na opačnej strane sa výborným zákrokom prezentoval aj náš Gmitter, keď hlavičku Galčíka z bezprostrednej blízkosti vytesnil na roh. Domáci sa ujali vedenia v 31.minúte, keď lopta prepadla pozdĺž celej našej šestnástky a skúsený Viazanko ju dopravil do siete – 1:0. Naši sa pripomenuli na začiatku druhého polčasu, ale strela Jana skončila nad bránou. V 56.minúte sme inkasovali po druhýkrát v zápase, keď po centri z ľavej strany najvyššie vyskočil Šulc a hlavou upravil na 2:0. Záverečné minúty zápasu priniesli miernu prevahu našich chlapcov, ale pokusy Chovana a Matiča v bráne neskončili. Podbrezová v 83.minúte uzavrela na konečných 3:0 po góle Pribulu.

Po 9 zápasoch tak máme na svojom konte chudobné 3 body a okupujeme posledné miesto druholigového pelotónu. Dve tretiny súťaže sú však ešte pred nami a nič nie je stratené. O prvé víťazstvo zabojujeme v piatok 20.septembra o 18:00 v Poprade.

FK Železiarne Podbrezová – Slavoj Trebišov 3:0 (1:0)
Zostava Slavoj Trebišov: Gmitter – Korijkov (C), Kražel, Ilinjo, Barbosa (63. Matić), Tóth (70. Chovan), Černák (46. Jano), Hirjak, Novák, Mihálik, Špak.