Ďalšia tesná prehra

V nedeľu popoludní sme si na bratislavských Pasienkoch zmerali sily s domácou rezervou Slovana Bratislava.

V súboji posledných dvoch tímov súťaže si prvý náznak gólovej akcie vypracovali domáci futbalisti, ale strela Lavrinčíka úvodný gól zápasu nepriniesla. Na opačnej strane sa v sľubnej šanci ocitol Chovan, ale jeho zakončenie minulo bránu. V 25.minúte po spätnej prihrávke od Tótha zakončoval Černák, jeho pokus však domáca obrana zblokovala na roh. Belasí otvorili skóre stretnutia v 31.minúte, keď sa po skvele načasovanej prihrávke rutinérsky presadil Martin Hubert – 1:0. Hneď vzápätí mohlo byť vyrovnané, ale fantastický zákrok Rybára zabránil gólu. Tesne pred odchodom do kabín sa nám predsa len podarilo skórovať, keď Ilinjo našiel pred bránou Lukáša Tótha a ten už nemal problém dopraviť loptu do siete – 1:1. V prvom polčase sme boli aktívnejším mužstvom, vypracovali sme si viac gólových šancí, no bohužiaľ sme dali iba jeden gól a po úvodnom dejstve bol tak stav nerozhodný. Vstup do druhého polčasu nám nevyšiel a už v 52.minúte sa po druhýkrát v zápase presadil domáci kapitán Hubert – 2:1. Vytúženého vyrovnania sme sa už do konca duelu nedočkali a v šesťbodovom zápase triumfoval domáci Slovan.

ŠK Slovan Bratislava B – Slavoj Trebišov 2:1 (1:1)
Gól: 40. Tóth.
Zostava Slavoj Trebišov: Gmitter – Korijkov, Kražel (64. Novák), Ilinjo, Barbosa, Černák, Tóth (74. Jano), Cicman (C), Hirjak, Chovan (67. Zsigmond), Mihálik.

Najbližší zápas odohráme v sobotu 14.septembra o 17:00 v Podbrezovej.