V Snine sme nezaváhali

Po cennej remíze s maďarským prvoligistom z Kisvárdy sme pod Vihorlat cestovali v pozícii favorita. Domáci MFK Snina však každoročne okupuje vrchné priečky našej najvyššej regionálnej súťaže.

Zápas sme odštartovali výborne, keď sa už po niekoľkých sekundách hry presadil Srb Stefan Višić – 0:1. Hra sa potom mierne vyrovnala a aj domáci si vypracovali niekoľko sľubných šancí na skórovanie. V prvom polčase zahrávali až 7 rohových kopov, no našťastie ani jeden nedokázali zužitkovať na vyrovnávajúci gól. Naši mohli odskočiť na rozdiel dvoch gólov po polhodine hry, ale Kevin Zsigmond sa nepresadil. Prvý polčas sa tak skončil naším najtesnejším vedením. V druhom dejstve sme domácich ku žiadnej vážnej príležitosti nepustili a v 65.minúte sme mohli pridať druhý gól. Strela Jána Nováka však mierila iba do tyčky. Chuť si však napravil v 79.minúte, kedy nezávahal a viedli sme 2:0. Do konca zápasu sa už skóre nemenilo a v Snine sme tak zaknihovali druhé víťazstvo v príprave.

MFK Snina – Slavoj Trebišov 0:2 (0:1)
Góly: 1. Višić , 79.Novák
Zostava Slavoj Trebišov: Leško – Kražel, Korijkov, Cicman (71. Ihnát), Hirjak, Chovan (46. Novák), Ilinjo, Zajac (83. Vasiľ), Barbosa (80. Vodilka), Zsigmond (80. Bandúr), Višić (46. Jano)

Posledný prípravný zápas odohráme v sobotu 13.júla o 10:30 v Šarišských Michaľanoch.