Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Z Dubnice bez bodov

V 8.kole 2.najvyššej futbalovej súťaže sme nastúpili na ihrisku nováčika FK Dubnica nad Váhom.

Po domácej remíze s Petržalkou sme do Dubnice cestovali s cieľom bodovať aj v tomto stretnutí. V prvom polčase videli diváci až 4 góly. Po strate lopty v strede ihriska sa v 14.minúte podarilo skórovať domácim futbalistom po presnej prízemnej strele Rajmunda Mikuša. V 28.minúte však bolo vyrovnané, keď sa peknou strelou spoza šestnástky presadil Jozef Vajs. Radosť z vyrovnania však netrvala dlho, keďže po polhodine hry získala Dubnica výhodu pokutového kopu a Rajmund Mikuš svojím druhým gólom v zápase poslal domácich opäť do vedenia. Tesne pred polčasovou prestávkou sa našim futbalistom podarilo vyrovnať, po centri od Starostu hlavou skóroval Junior. Do kabín sa tak išlo za nerozhodného stavu 2:2. Gólová prestrelka pokračovala aj v druhom polčase. Jeho úvod sme nezachytili a už v 49.minúte sme znova prehrávali po góle Vujoševića. Skóre zápasu uzavrel v 79.minúte Rajmund Mikuš, ktorý tak zavŕšil svoj hetrik. Naši aj napriek dvom streleným gólom odišli z Dubnice bez čo i len bodu a v tabuľke sme sa tak ocitli v pásme zostupu.

FK Dubnica nad Váhom – Slavoj Trebišov 4:2 (2:2)
Góly: 14.Mikuš, 31.Mikuš (11m), 49.Vujošević, 79.Mikuš – 28.Vajs, 41.Junior
Zostava Slavoja: Giertl – Vojtovič, Kražel, Lazarus, Kolbas, Junior, Lorinčák (78.Pa.Šuľák), Starosta, Špak (85.Pe.Šuľák), Vajs, Kolesár M.

Všetkých fanúšikov srdečne pozývame na najbližší domáci zápas, v ktorom v nedeľu 16.septembra o 16:00 privítame ďalšieho nováčika súťaže MFK Dukla Banská Bystrica.

Pridať komentár