Cenný bod z Petržalky

Netradične už v piatok 5.apríla sme odohrali zápas 22.kola II.ligy na pôde Petržalky.

Výborné výsledky z posledných zápasov nás už po niekoľkých jarných kolách vrátili do bojov o záchranu a ani z hlavného mesta sme tak nechceli odísť s prázdnymi rukami. Už v 2.minúte priamy kop Jána Nováka vystrašil domáceho gólmana Valacha. Od tohto momentu však iniciatívu prebrali favorizovaní Petržalčania, ktorí sú silní najmä na domácej umelej tráve. Počas celého prvého polčasu sa hra odohrávala zväčša medzi oboma šestnástkami a diváci videli bojovný futbal bez výraznejších gólových šancí. Obraz hry sa nezmenil ani v druhom dejstve, za zmienku stojí šanca nášho Patrika Zajaca zo 72.minúty, ktorého pokus zo sľubnej pozície vytesnil domáci brankár na roh. V úplnom závere zápasu sme mohli inkasovať po zakončení Nemca, ale poľský gólman Bieszczad nás opäť podržal. Zápas, ktorý veľa futbalovej krásy nepriniesol, sa tak skončil pre nás cennou bezgólovou remízou.

FC Petržalka – Slavoj Trebišov 0:0
Zostava Slavoj Trebišov: Bieszczad – Vojtovič, Kražel (46. Starosta), Špak, Begala, J. Kolbas (C), Junior, Zajac (90. Sočuvka), Nikolić, Novák (75. Barbosa), M. Kolesár.

Veríme, že v nedeľu 14.apríla o 16:00 si v čo najväčšom počte nájdete cestu na náš štadión a že spoločne nám pomôžete vybojovať 3 body v zápase proti vo forme hrajúcej Dubnici nad Váhom. Slavoj do toho!