Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Mladší žiaci súčasťou medzinárodného turnaja v Poľsku

Naši mladší žiaci sa počas uplynulého víkendu zúčastnili medzinárodného turnaja PROFBUD CUP v poľskom Krosne, kde nazbierali cenné skúsenosti a domov si priviezli nezabudnuteľné zážitky.

Mládežnícky turnaj, ktorého sa zúčastnilo dovedna 15 mužstiev, zhodnotil vedúci mužstva Slavoj Trebišov U12 Tomáš Kobzoš:

“Deň 5.2.2022 bol pre hráčov kategórie U12 už od novembra minulého roka veľkým lákadlom, keď sa prihlásili na medzinárodný turnaj v PROFBUD Aréne v poľskom Krosne. Situácia okolo ochorenia Covid-19 bohužiaľ v posledný týždeň pred turnajom vyradila z nominácie viacerých chlapcov. Aj napriek tomu tréner Capko vyskladal s pomocou mladších hráčov kategórie U11 výber, ktorý sa zúčastnil turnaja. Posledný turnaj, ktorého sa chlapci zúčastnili bol pred dvomi rokmi a tento hendikep bol na chlapcoch bádateľný. Oklieštený výber po druhom zápase kvôli zraneniu musela opustiť opora zadných radov Milišič. Aj napriek tomu chlapci bojovali statočne a zaknihovali na turnaji dve víťazstvá. Strelecky sa presadili: trikrát Maďar a Sabo, dvakrát Mihok s Kocúrom, jedenkrát Marcin a strelecky sa podarilo presadiť aj obom našim brankárom Kobzošovi a Demeovi. Najlepším hráčom Slavoja Trebišov bol organizátormi vyhlásený Jakub Maďar, k čomu mu všetci srdečne gratulujeme. Veľká vďaka patrí všetkým hráčom, ktorí reprezentovali farby Slavoja Trebišov a zviditeľnili meno klubu na medzinárodnej úrovni a v neposlednom rade rodičom, ktorí svojích chlapcov v tejto neľahkej dobe na turnaj pustili. Mužstvo Slavoja na tomto turnaji reprezentovali hráči: Kobzoš, Deme, Milišič, Maďar, Marcin, Mihok, Kocúr, Jakubec, Sabo.”

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu!

Pridať komentár