Najvyššia prehra v aktuálnej sezóne

V piatok 5.októbra sme v NTC Poprad odohrali 12.kolo II.ligy, keď sme si zmerali sily s domácim FK Poprad.

Kvôli viacerým núteným absenciám sme v Poprade nastúpili v oklieštenej zostave a kvalitný domáci tím od začiatku zápasu dominoval. Prvý gól sme inkasovali už v 10.minúte, keď Zošák technickou strelou nedal šancu Giertlovi. Ani sme sa nestihli spamätať a o tri minúty na to už bolo 2:0 po góle Janča. Naši sa len ťažko dostávali do útoku a Popradčania v závere prvého polčasu po samostatnom úniku Šestáka zvýšili už na 3:0. Ani v druhom polčase sa nám nepodarilo vážnejšie ohroziť domáceho gólmana Maleca a domáci pridali ešte dva presné zásahy. V 51.minúte sa presadil Streňo a v 69.minúte kurióznym gólom aj Zekucia. Naši tak utrpeli doposiaľ najvyššiu prehru v aktuálnom ročníku a aj naďalej tak zostávame na 13.mieste.

FK Poprad – Slavoj Trebišov 5:0 (3:0)
Zostava Slavoja: Giertl – Vojtovič, Kražel, Lazarus, Pa. Šuľák, J. Kolbas (C), Junior, Jovanović (56. Vasiľ), Vajs (78. Pe. Šuľák), Lukáč, Novák.

Nesmierne dôležitý zápas nás čaká v nedeľu 14.októbra o 15:00, keď v domácom prostredí nastúpime proti tabuľkovému susedovi Lokomotíve Košice.