Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

PREVIEW: V nedeľu pod Dubňom proti žilinskému béčku

Na našich futbalistov čaká v nedeľu dopoludnia ďalší dôležitý zápas v rámci druhej ligy. V 19. kole si na štadióne pod Dubňom zmerajú sily s rezervou MŠK Žilina.

Nadviazať na úspešný vstup do jarnej časti. S takýmto imperatívom vycestovalo naše A-mužstvo v sobotu popoludní na najbližší zápas do Žiliny. Pri pohľade na momentálne postavenie oboch tímov môžeme hovoriť o ďalšom zápase s prívlastkom šesťbodový. Obe mužstvá nazbierali v doterajšom priebehu súťaže zhodne po 25 bodov a aktuálne okupujú 9., resp. 10. miesto. Podstatne viac gólov padá v zápasoch žilinskej rezervy, ktorá zaznamenala v 18 zápasoch už 33 presných zásahov, čo predstavuje 4. najlepší útok v súťaži. V tomto ohľade sú na tom nelichotivo naši futbalisti, keďže menej strelených gólov má na svojom konte iba beznádejne posledné Námestovo. Veríme však, že sa to už po zajtrajšom stretnutí zmení.

Súboj dvoch tabuľkových susedov sa na žilinskom hlavnom štadióne začína o 10:30 a z pozície hlavného rozhodcu ho povedie pán Igor Valent. Priamy prenos zo zápasu bude možné sledovať na webovej stránke https://www.nike.sk/niketv a novinkou je aj premietanie na veľkoplošnej obrazovke v Mestskej športovej hale v Trebišove.

Už akýkoľvek spôsob sledovania si vyberiete, nezabudnite nám fandiť a my sa vás budeme snažiť opäť potešiť nejakým tým bodíkom. Slavoj do toho!

Pridať komentár