Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Proti Bardejovu s cieľom zabodovať

Po troch dňoch od neúspešného vystúpenia v Šamoríne nastúpime na ďalší šesťbodový zápas, tentoraz v rámci dohrávky 21.kola druhej ligy na ihrisku Partizána Bardejov.

Pre klub z Horného Šariša, ktorý v nasledujúcom roku oslávi storočnicu, sa aktuálna sezóna druhej ligy nevyvíja vôbec podľa ich predstáv. Počas zimnej prestávky došlo v Bardejove k viacerým zmenám, okrem iného aj na trénerskom poste. Zverenci trénera Bobiho Stojkovskeho však v jarnej časti dokázali zvíťaziť iba raz a aj preto im momentálne patrí až 13.priečka so ziskom 20 bodov. Bardejovčania majú na svojom konte najviac remíz v súťaži, a to až 8. V 20 odohraných zápasoch strelili len 17 gólov, čo je najmenej zo všetkých účastníkov druhej ligy. Najlepšími strelcami Bardejova sú Marko Lukáč a Lutfi Bilali, obaja zaznamenali po 3 góly.

Káder Šarišanov tvorí mix legionárov a domácich hráčov. Oporou je určite skúsený brankár Ján Čikoš – Pavličko či hráči ako Tomáš Brigant, Jakub Sedláček alebo Lukáš Horváth. Súčasťou základnej zostavy je často aj dvojica brazílskych hráčov Romulo a Pacheco. Najnovšou posilou Bardejovčanov je obranca Richard Nemergut, ktorý naposledy pôsobil v Skalici.

V stredajšom súboji s naším obľúbeným súperom sa budeme snažiť nadviazať na úspešné výsledky z posledných rokov. Veď v ostatných 6 vzájomných zápasoch sme sa až päťkrát radovali z víťazstva a k tomu sme pridali aj jednu remízu v poslednom stretnutí na bardejovskom štadióne.

Úvodný výkop duelu 21.kola medzi Partizánom Bardejov a Slavojom Trebišov je naplánovaný na stredu 7.apríla so začiatkom o 16:00. Povedie ho rozhodcovská trojica Martin Ježík, Patrik Kmec a Denis Poruban. Naživo ho budete môcť sledovať na facebookovej stránke portálu Ahoj Bardejov.

Pridať komentár