Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Proti Slovanu s cieľom zabodovať naplno

Po takmer dvoch mesiacoch sa naši futbalisti opäť predstavia doma. V rámci 14.kola druhej ligy privítame v Trebišove rezervu Slovana Bratislava.

Belasí so svojimi doterajšími výsledkami určite nie sú spokojní, veď v 12 dueloch nazbierali iba 3 body za výhru nad Komárnom, ku ktorej prispeli aj viacerí hráči z áčka. V poslednom zápase si v bratislavskom derby zmerali sily s Petržalkou, ktorej podľahli po výsledku 0:2. Bratislavský celok doposiaľ v súťaži strelil najmenej gólov (7) a aj najviac ich inkasoval (30). Ich najlepším strelcom je s dvoma presnými zásahmi kolumbijský legionár John Edwin Castillo, pozor si však určite treba dať aj na Filipa Lichého, mládežníckeho reprezentanta Slovenska do 19 rokov. Futbalisti Slovana od postupu do 2.ligy v sezóne 2018/2019 odohrali v rámci 2.ligy 15 zápasov na súperových ihriskách, pričom všetky stretnutia prehrali pri vysoko negatívnom skóre 2:39. S naším zajtrajším súperom sme sa stretli v minulej sezóne a na Pasienkoch sme prehrali 1:2. V tíme rezervy bratislavského Slovana dostávajú priestor najmä odchovanci a mladí hráči, ktorí zbierajú potrebné skúsenosti a aj preto možno nedosahujú lepšie výsledky. Rozhodne ich však v zajtrajšom zápase nesmieme podceniť.

Duel 14.kola druhej ligy medzi Trebišovom a Slovanom Bratislava sa pre nepriaznivé poveternostné podmienky odohrá na umelej tráve a povedie ho rozhodcovská trojica Anton Ihring, Michal Budáč a Michal Sluk. Naživo ho budete môcť sledovať prostredníctvom našej facebookovej stránky.

Slavoj do toho!

Pridať komentár