Remíza s Podbrezovou

V druhom prípravnom zápase pred štartom novej sezóny sme nastúpili proti Železiarom z Podbrezovej.

Duel sa pre nepriazeň počasia a nespôsobilú hraciu plochu v Širokom presunul do Tatranskej Lomnice. Vstup do zápasu nám vyšiel a už v 5.minúte sme sa ujali vedenia. Skvelý pas od Sitarčíka zužitkoval Begala, ktorý umiestnenou strelou k ľavej tyčke otvoril skóre stretnutia – 1:0. Podbrezovčania reagovali v 28.minúte, keď spoza šestnástky napriahol Krčula a vyrovnal na 1:1.

Do druhého polčasu sme vstúpili s viacerými zmenami a do prípravy po prvýkrát zasiahla aj trojica nových hráčov – Peter Milenky z Vranova, Samuel Kafrík z Podbrezovej a Samuel Ludha z Dunajskej Stredy, ktorý však väčšinu svojej kariéry strávil taktiež v Podbrezovej. Aj napriek viacerým sľubným príležitostiam najmä na našej strane sa už skóre zápasu nemenilo a s Podbrezovou sme sa tak rozišli po nerozhodnom výsledku 1:1.

Slavoj Trebišov – FK Železiarne Podbrezová 1:1 (1:1)

Góly: Begala – Krčula