S Dubnicou sme remizovali

V 15.kole II.ligy sme sa vôbec po prvýkrát v tejto sezóne predstavili pred vlastnými fanúšikmi. Favorizovanú Dubnicu sme predčili, napokon sa však zrodila iba remíza.

Po dlhých 5 mesiacoch sme odohrali druholigový zápas na vlastnom štadióne a proti silnému súperovi sme ho odštartovali fantasticky. Už v 4.minúte sa nám podarilo streliť úvodný gól, keď výborný center od Černáka zužitkoval Goran Matič a hlavou otvoril skóre – 1:0. Dubnicu sme nepúšťali do žiadnej gólovej šance, až prišla 19.minúta a sporné rozhodnutie hlavného rozhodcu, ktorý odpískal pokutový kop v prospech hostí. Loptu si na biely bod postavil Marek Kuzma a strelou k pravej žrdi vyrovnal – 1:1. Inkasovaný gól nás nepoložil a aj naďalej sme pokračovali v aktívnej hre. V 28.minúte dobrú strelu Černáka vyrazil Digaňa na roh. Obraz hry sa nezmenil ani v druhom polčase. V 54.minúte sme zahodili nemožné, keď Harvila z bezprostrednej blízkosti netrafil prázdnu bránu. Priepastný bodový rozdiel medzi oboma mužstvami nebolo na ihrisku bádať a naši futbalisti boli po väčšinu zápasu lepším tímom. Vytúžený druhý gól sa nám však do konca zápasu streliť nepodarilo a s Dubnicou sme tak iba remizovali.

Slavoj Trebišov – FK Dubnica nad Váhom 1:1 (1:1)
Góly: 4. Matić – 19.Kuzma (11m)
Diváci: 620
Zostava Slavoj Trebišov: Gmitter – Korijkov (C), Ilinjo, Barbosa, Begala, Zsigmond (70. Chovan), Matić, Cicman, Harvila, Černák (43. Jano), Špak.

Najbližší zápas odohráme opäť doma, v nedeľu 3.novembra o 13:30 privítame Petržalku.