V Komárne sme neuspeli

V 25.kole druhej ligy nás čakal majstrovský zápas na pôde tabuľkového suseda KFC Komárno. Po bezgólovom prvom polčase sme sa na začiatku toho druhého dostali do vedenia, no domáci v priebehu 4 minút zápas otočili a zvíťazili po výsledku 2:1.

Hneď od úvodu boli aktívnejší domáci futbalisti, ktorí už po 10 minútach hry mohli vyhrávať 2:0. V oboch prípadoch nás od inkasovaného gólu zachránila konštrukcia brány. Obraz hry sa nezmenil ani v zvyšnom priebehu prvého polčasu. Naši sa snažili vychádzať zo zabezpečenej obrany, no v niektorých momentoch sme boli až príliš pasívni a domáci nás dostávali pod tlak. Ani na útočnej polovici sa nám nič vážnejšie vymyslieť nepodarilo a polčasový výsledok 0:0 bol tak pre nás stále priaznivý.

Vstup do druhého polčasu nám vyšiel o poznanie lepšie a už v 48.minúte sme sa po rýchlej akcii ujali vedenia. Po centri z pravej strany sa pohotovou strelou presadil Kanu – 0:1. Tento stav sme však dlhšie neudržali a podobne ako v Bardejove sme dostali rýchly vyrovnávajúci gól. Domáci zahrali rohový kop na Szeteia a ten pokusom spoza šestnástky vyrovnal na 1:1. Komárno otočilo zápas v 59.minúte po ďalšom rohu a hlavičkovom zakončení Tótha – 2:1. V záverečnej polhodine duelu sme boli dominantnejším mužstvom, no vyrovnávajúci gól sa nám streliť nepodarilo.

KFC Komárno – Slavoj Trebišov 2:1 (0:0)

Góly: 55. Szetei, 59. Tóth – 48. Kanu

Zostava Komárno: Bréda – Popovič (68. Pittner), Špak, Šimko, Šurnovský, Domonkos, Szetei, Bayemi (89.Sidibe) , Pastorek (68. Doktorík), Tóth (89. Matić), Abrahám (78. Krela)

Zostava Trebišov: Vinclér – Šimko, Katunský, Ilinjo, Kanu, Issa, Kulich (89. Bavoľár), Orság, Sitarčík (76. Polaščík), Kovalčík, Vilkovský (46. Pálfi)

Počas najbližšieho týždňa odohráme až 2 domáce zápasy. Najprv v stredu 21.apríla privítame Podbrezovú a následne v sobotu 24.apríla si zmeriame sily s Popradom.